Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Sierpów – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz(Sierpów + 22 km)

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom piętrowy o powierzchni 180m2 w Zgierzu. Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Józefów

Józefów(Sierpów + 24 km)

1 199 000 zł188,31 m² 6 367,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Igo 3 - stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany według projektu Igo 3. Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sokola Góra

Sokola Góra(Sierpów + 15 km)

799 360 zł68,90 m² 11 601,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania | Sokola Góra | 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego Szukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł202 m² 4 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji O nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Sułkowska

Piątek(Sierpów + 17 km)

865 000 zł128 m² 6 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Jeśli poszukujecie Państwo nowego, gotowego do zamieszkania domu, z dala od zgiełku miasta to ta alternatywa spełni oczekiwania. Nie szukaj dalej , bo ten dom jest teraz w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz(Sierpów + 22 km)

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom o powierzchni 90m2, projekt Szyper4 (kanadyjczyk) usytułowany na działce 880m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Letnia

Zgierz(Sierpów + 22 km)

1 050 000 zł176 m² 5 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty 25/04 godz: 10-13 Zgierz, ul. Letnia | cisza, zieleń i realny potencjał Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ten dom w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Ozorków(Sierpów + 7 km)

529 000 zł113 m² 4 681,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 113 m , położony na dużej działce o powierzchni 1082 m . Nieruchomość posiada wszystkie media: prąd, gaz, kanalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wierzbowa

Wierzbowa(Sierpów + 13 km)

380 000 zł99,10 m² 3 834,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 857 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu, w trakcie budowy, o pow. użytkowej 72.40 m2 położonego w miejscowości Wierzbowa, ok. 5 km od Wartkowic, powiat poddębicki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Parzęczew

Parzęczew(Sierpów + 8 km)

1 399 000 zł168 m² 8 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicach Parzęczewa Dom o powirzchni 168m2. Jasny, funkcjonalny w kolorach ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Sierpów

Sierpów,łódzkie

290 000 zł211 m² 1 371,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem mieszkalnym jednorodzinnym, niepodpiwniczonym, z poddaszem użytkowym. Przedmiotowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij